Психологи Нацгвардії — про семінар «Сучасні методи профілактики та корекції наслідків травмуючи подій»

Гвардійці-психологи міста Одеси продовжують вивчати сучасні методи корекції та профілактики наслідків впливу травмуючи подій.

Знаходячись в постійній співпраці з психологами різноманітних організацій та установ, офіцери служби психологічного забезпечення Одеських підрозділів Південного ОТО НГУ постійно працюють над вдосконаленням власних навичок. Так, 13 та 14 грудня в Одесі відбувся науково-практичний семінар на тему «Сучасні методи профілактики та корекції наслідків травмуючи подій».

Під час програми семінару було організовано круглі столи на різноманітні теми, майстер класи, доповіді на актуальні теми, але одним із найголовніших етапів семінару для військових психологів був розділ під назвою «Психологія в погонах». В рамках розділу своїми досягненнями, досвідом та інноваціями ділились представники ВМС ЗСДСНС та інші представники психологічних структур органів управління і частин сектору безпеки та оборони України. Психологи Нацгвардії також виступили з доповіддю на тему «Профілактика виникнення вторинної травми у військовослужбовців НГУ», а пізніше, начальником служби психологічного забезпечення Південного ОТО майором Юлією Макєєвою було проведено майстер-клас зі всіма бажаючими на тему «Моє ім’я».

оригінал публікації на Facebook-сторінці Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *