Тренинг-практикум «Осознанная стрессоустойчивость» (Открытый Университет Майдана)

Процитируем отзыв о тренинге «Осознанная стрессоустойчивость», проведенном в Киеве. В свою очередь, благодарим команду ВУМ online, за профессионально организованное мероприятие, тёплый приём и заботу!

«Друзі, дякуємо всім хто взяв участь у тренінгу. Ми не очікували, що нам так пощастить і збереться така чудова аудиторія. Воля випадку, всі учасники з різних сфер та різних компаній, але відразу налаштувалися «на одну хвилю» і почали розуміти один одного майже з півслова. Якщо чесно, атмосферу, яка утворилася у досить затишному просторі клубу «Наш Формат», було важко назвати тренінгом. Ми всі – учасники, викладачі і наша команда ВУМ – ділилися своїм досвідом, енергією, часткою себе. Були інсайти, усвідомлення і навіть «заложений фундамент» для трансформацій, більш глибинних процесів.

Шановні учасники! Дякуємо Вам за довіру! Це дуже важливо, і надихає рухатись далі.

Ми дякуємо викладачам за те що приїхали до нас в гості. 🙂 Ви неперевершена команда! Alexander Dimitrevich Lyudmila Komashko Наталья Доценко

Дякуємо Клуб Наш Формат. Там затишно, спокійно і взагалі здається, що кожна книжка на полиці сприяє отриманню знань. До речі, в магазині «Наш Формат» (https://nashformat.ua/) сьогодні «Чорна П’ятниця» – знижки 60%.

Друзі! До зустрічі на нових подіях. Бажаємо всім спокою та гармонії!»

публикация на ФБ-странице Открытого Университета Майдана

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *